تهران ، ولیعصر
02634443202

پخش عمده محلول پاک کننده پیپ

پخش عمده محلول پاک کننده پیپ

پخش عمده محلول پاک کننده پیپ یکی از تجهیزات واجب برای پیپ است. تهیه و خرید عمده آن با قیمتی مناسب در سایت بایاس مقدور شد.

در کنار پخش عمده کیف پیپ، پخش عمده فیلتر پیپ، پخش عمده استم پیپ و… پخش عمده مایع پاک کننده پیپ نیز امکان پذیر است.

پخش عمده محلول پاک کننده پیپ

تمیز کردن پیپ یکی از کارهای ساده و مهم است که روزانه باید انجام شود. بعد از آخرین بار مصرف آن، باید تمیز شود تا فردا برای استفاده آماده باشد و در صورتی خیسی، خشک شود.

طریقه استفاده از مایع پاک کننده پیپ

برای این کار نیاز به روش‌های پیچیده یا تخصصی ندارید. ابتدا از بیلچه استفاده کنید و همه خاکستر باقیمانده را خارج کنید. مراقب باشید که به دیواره پیپ آسیب وارد نکنید. البته این نکته را به خاطر داشته باشید که ابتدا صبر کنید پیپ سرد شود بعد شروع به اقدامات مربوط به تمیز کردن کنید.

مایع را داخل آتشگاه، لوله دهنی و لوله چوبی اسپری کنید. سپس می‌توانید از نخ تمیز کننده استفاده کنید. نخ از قسمت دهانی وارد می‌شود و تا کاسه را طی می‌کند. به این ترتیب آن قسمت‌ها را تمیز می‌کند. اینکه چقدر از پیپ استفاده کردید مشخص می‌کند که کدام قسمت‌ها نیاز به تمیز کردن دارد. اگر خیلی وقت هست که پیپ می‌کشید و استم را پاک نکردید حتما این کار را نیز انجام دهید.

بعد از این کار حدود 10 الی 15 دقیقه آن را در هوای آزاد قرار دهید تا خشک شود.

پخش عمده محلول پاک کننده پیپ

پخش عمده محلول پاک کننده پیپ توسط بایاس

  • کلیه محلول‌ها یک تمیز کننده قوی هستند.
  • محلول باید مخصوص پیپ و متناسب با آن طراحی و تولید شده باشد. کلیه محلول‌ها بدون آسیب رساندن به بدنه و داخل پیپ آن را تمیز می‌کند.
  • جرم‌ها را کاملا از بین می‌برد.
  • بوی نامطبوع در پیپ باقی نمی‌گذارد.
  • در حجم و اندازه‌های مختلف موجود است.

قیمت خرید عمده محلول پاک کننده پیپ

این محصول در انواع مختلف موجود می‌باشد. با توجه به انتخاب و درخواست شما، قیمت نیز می‌تواند متفاوت باشد. برای اطلاع از جزئیات محصولات و قیمت‌ها با ما تماس بگیرید. تیم بایاس در مسیر انتخاب و خرید این کالا در کنار شما خواهد بود.

پخش عمده محلول پاک کننده پیپ

جمع بندی

برای اینکه کیفیت بهتری از کشیدن پیپ دریافت کنید و لذت ببرید باید به مسئله پاک کردن آن نیز توجه کنید. اگر در مدت زمان کوتاه تمیز شدن آن را به خوبی انجام دهید، اقدامات لازم برای پاک کردن عمیق یکبار در ماه نیاز باشد. به این مسئله و تجهیزات مربوط به آن توجه کنید تا به سلامت شما و همچنین پیپ آسیبی وارد نشود.

می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر و جزئیات و همینطور قیمت‌ها با ما تماس بگیرید.

محصولات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *